KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848611
nr 1284 8611
Oidentifierad konstnär. Landskap med get. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 18x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:07:59
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr